Novinky

25.04.2019 18:44

Tréningy dňa 01.5.2019 a 06 a 08.05.2019 nebudú

Upozorňujem že tréningy dňa 01.05.2019 a 06 a 08.05.2019 nebudú v tréningoch pokračujeme dňa 13.0.2019 ďakujem za pochopenie
07.03.2019 17:17

Majstrovstvá oblasti žiakov výsledky

Vysledky MO žiaci SE-SI 2019[2699].pdf (5877279)  
17.02.2019 13:16

Turnaj v Dubňanoch

V sobotu sa uskutočnil Turnaj v Dubňanoch a naši chalani sa nestratili a obsadili jedno 2 a jedno 3 miesto v kategorii mladší žiaci . 2.Mach Olaf a 3.Janota Eduard BTM mlž. - Dubňany......0000[2510].pdf (673167) BTM nejml.ž. - Dubňany......0000[2511].pdf (728959)
28.12.2018 15:38

Turnaj deti a rodičov

Dňa 28.12.2018 sa uskutočnil turnaj deti a rodičov , ktorého sa zúčastnilo 15 tímov. Víťazom turnaja sa stala dvojica  1, Mach Oliver a Mach Olaf 2, Vašečka a Vašečka Matyáš 3, Balážik a Balážik Pavoľ 4, Janičkovič a Janičkovič Martin   
28.04.2018 13:50

Turnaj k 100 výročiu výsledky

Dňa 28.4.2018 sa uskutočnil Turnaj k 100.výročiu Sokola víťazom sa stal Čechánek Tomáš z Borský Svätý Jur .Druhé miesto obsadil Malík Vladimír z ČSAD Hodonín a na 3 mieste skončil domáci hráč Pekar Tibor výsledky tu Účasť ucast.pdf (832371) Finálová skupina final (1).pdf (322578) Útecha final...
08.04.2018 19:31

Turnaj v Skalici k 100 výročiu Sokola

28.4.2018 Turnaj u nás všetko tu
01.04.2018 00:01

Strážnica výsledky

Prosím výsledky z turnaja v Strážnici  Strážnice-nejml.žáci0000.pdf (599642) v tejto kategorii nám štartovalo dokopy 7 hráčov od nás a dvaja skončili vysoko štartovalo dokopy 35 hráčov z našich na 5 až 12 mieste sa umiestnili Balážik Tomáš a Janota Eduard. Strážnice-mladší žactvo0000.pdf...
21.03.2018 19:17

Niečo o nás

Niečo o nás pozrite si  https://www.tvsen.sk/prispevok/default/id/8822/  
17.03.2018 07:45

Darujte dve percentá z dane

Prosím tu je náš odkaz na dve percentá tu
03.03.2018 15:02

MO žiakov

Dňa 3.3.2018 sa uskutočnili MO žiakov  1.miesto Nemček Patrik (Propria Kúty) 2.miesto Vašečka Matyáš (Sokol Skalica) 3.miesto Gomola Lukáš (STC Rohožník)   Začiatočníci Víťaz 1.miesto Tlachač Michal (Sokol Skalica)           2.miesto Šefčík Adam (Sokol...