Súťaže história

Súťaž V.liga oblasť Senica 2017/2018 muži
 
V súťaži sme obsadili pekné 3.miesto za náš tím hrali týto hráči             
 
1,Krempa Martin úspešnosť 92,59% (50/54)
2,Pekar Tibor                          75,00 % (24/32)
3,Kováč Patrik                        73,33%  (44/60)
4,Pekar Denis                         68,75%  (11/16)
5,Pekar Róbert                       58,11%  (43/74)
6,Gondár František               48,48%  (16/33)
7,Jurčík Jakub                        36,00%  (9/25)
8,Vašečka Matyáš                  25,00%  (4/16)   
 
Súťaž I.liga kraj Trnava 2017/2018 žiaci
 
V súťaži sme obsadili 5.miesto.
 
Za náš tím nastúpili týto hráči
 
1,Budinský Juraj                  84,62% (22/26)
2,Vašečka Matyáš                60,98% (25/41)
3,Janičkovič Martin            18,75% (3/16)
4,Balážik Pavol                     14,29% (2/14)
5,Janota František              12,50% (1/8)
 
 
 
Súťaž V.liga oblasť Senica 2016/2017
 
Náš C tím skončil na peknom 5.mieste

 

 Súťaž II.liga muži kraj Trnava sezona 2016/2017 náš A tím obsadil 10.miesto.

Súťaž IV.liga muži kraj Trnava sezona 2016/2017 náš B tím skončil na 9.mieste

 
Súťaž žiaci I.liga kraj Trnava sezzóna 2016/2017
 
Skončili sme na veľmi peknom 4.mieste 
 
Za náš tím hrali týto hráči:
 
7. Gondár František  70.97 (22/31)  Sokol Skalica ”A”
14. Budinský Juraj  48.48 (16/33)  Sokol Skalica ”A”
19. Vašečka Matyáš  25.93 (7/27)  Sokol Skalica ”A”
Hanic Roman  18.18 (2/11)  Sokol Skalica ”A”
Janičkovič Martin  0.00 (0/2)  Sokol Skalica ”A”
Mach Olaf  0.00  (0/2)  Sokol Skalica ”A”
Konečný Adam  0.00  (0/2)  Sokol Skalica ”A”
 
Tabuľka 
por. mužstvo + -  B
postup podla kvalifikácie 1. MSTK Leopoldov 12 10 1 1 91 : 29 33
2. TTC Majcichov 12 7 1 4 64 : 55 27
3. Propria Kúty 12 6 1 5 63 : 57 25
4. Sokol Skalica ”A” 12 5 3 4 56 : 64 25
5. STO Blava Jasl. Bohunice 12 5 2 5 60 : 60 24
6. Gasto Galanta 12 3 0 9 43 : 77 18
priamy zostup do nižšej súťaže 7. ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján 12 0 4 8 42 : 77 16
 
 
 

KSST Trnava - 3. liga, muži 2015/2016
                           
Tabulka soutěže po 21. kole - 3. liga - o postup
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 Baka A  10 10 0 0 0 431:244 127:53 36        
2 Skalica A  10 8 0 2 0 392:269 115:65 31        
3 Trnava-H.Orešany B  10 5 1 4 0 355:331 96:84 25        
4 Vrbové A  10 4 0 6 0 321:362 83:97 20        
5 Leopoldov B  10 1 2 7 0 303:385 71:109 17        
6 ŠKP Trnava A  10 0 1 9 0 232:443 48:132 12        
                           
Tabulka soutěže po 21. kole - 3. liga - o udržanie
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body VU VS VZ VB
1 Sládkovičovo B  10 8 0 2 0 381:300 108:72 30        
2 Veľké Úľany B  10 7 0 3 0 392:300 107:73 27 3-0-1-0 157:132 41:31 10
3 Majcichov A  10 6 0 4 0 380:319 100:80 27 2-0-2-0 150:135 39:33 8
4 Piešťany B  10 5 1 4 0 394:296 110:70 27 1-0-3-0 122:162 28:44 6
5 Galanta D  10 1 2 7 0 329:368 81:99 16        
6 Moravský Sv. Ján A  10 1 1 8 0 176:469 34:146 14        
 
Za náš A tím hrali:
 
1. Rybár Dušan ml            102,86%   (48/56 * 1,2)
2. Chanečka Radomír         82,11%   (26/38 * 1,2)
3. Trgo Miloš                        77,37 %  (49/76 * 1,2)
4. Rybár Dušan st                72,22%  (39/54)
5. Pekar Tibor                      62,50%  (10/16)
6. Lacho František              56,67%  (34/72 * 1,2)
7. Lukianov Filip                 50,00% (2/4)
8.Perkar Denis                    50,00% (6/12)
9. Kubányi Marián                 0,00% (0/8)  
 
Ročník 2015/2016
 
V.liga Oblasť Senica
Zasa skvelý výsledok naše B družstvo postúpilo do IV.ligy kraj Trnava 

por.

mužstvo

+

-

 B

1.

Sokol Skalica ”B”

18

17

1

0

242

: 82

53

2.

Byt Centrum Senica "B"

18

13

2

3

213

: 111

46

3.

Propria Kúty ”C”

18

13

0

5

196

: 128

44

4.

STK Borský Svätý Jur

18

13

0

5

217

: 107

44

5.

ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”

18

7

2

9

150

: 174

34

6.

Hokejbalový Klub Gbely

18

7

0

11

149

: 175

32

7.

STC Rohožník ”C”

18

6

1

11

145

: 179

31

8.

Sokol Skalica ”C”

18

5

0

13

119

: 205

28

9.

TJ Slovan Šaštín

18

3

1

14

106

: 218

25

10.

STK Štefanov

18

2

1

15

83

: 241

23

 Za náš B tím hrali:                                              Za náš C tím hrali:  

 1.Pekar Tibor               92,19%  (59/64)             3.Lukianov Filip        82,61%  (38/46)               

2.Pekar Denis               85,96%  (49/57)           31.Chovan Jaroslav     33,93%  (19/56)

12.Iglár Jaroslav           65,00%  (26/40)         34.Dinghová Denisa   30,00%  (12/40)

19.Pekar Róbert             56,67%  (34/60)          35.Hnát Denis              23,08%  (9/39)

     Trgo Miloš                 95,45%  (21/22)          36.Chabeň Boris           22,06%  (15/68)

     Lacho František        100%      (2/2)                   Kováč Patrik            50,00%  (2/4)

     Rybár Dušan st.         100%     (16/16)                Kubányi Marián     33,33%   (1/3)

     Bucha Ivan                  100%     (3/3)                    Budinský Juraj       25,00%  (1/4)

     Kovaříček Miroslav  100%     (4/4)                    Jurčík Jakub           25,00%  (1/4) 

     Trajlínková Dominika 25,0%(1/4)                    Gondár František  11,11%    (1/9)

     Turis Ľubomír                0%      (0/1)                    Víg Štefan                 0%        (0/11)

     Hanic Roman                 0%       (0/4)

    Čermák Andrej                0%       (0/11)  

 

VI.liga Oblasť Senica

 

por.

mužstvo

+

-

 B

1.

ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”C”

14

12

0

2

200

: 52

38

2.

Byt Centrum Senica "C"

14

11

0

3

167

: 85

36

3.

Propria Kúty ”D”

14

8

0

6

137

: 115

30

4.

TJ Slovan Šaštín ”B”

14

7

0

7

134

: 118

28

5.

STK Borský Mikuláš

14

7

0

7

102

: 150

28

6.

STO Sokol Skalica ”D”

14

6

0

8

115

: 137

26

7.

ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”D”

14

2

1

11

71

: 181

19

8.

STC Rohožník ”D”

14

2

1

11

82

: 170

19

Za D tím hrali :

10.Kováč Patrik                64,71%  (22/34)

20.Jurčík Jakub               42,86%  (12/28)

      Pekar Róbert                94,74%  (18/19)

      Valachovič Daniel      58,33%  (14/24)

     Kovaříček Miroslav     47,37%  (9/19)

     Budinský Juraj             35,71%  (5/14)

     Hanic Roman               13,33%  (2/15)

     Vašečka Matyáš           11,76%  (2/17)

    Chabeň Boris                 66,67%  (8/12)

    Bucha Ivan                      60,00%  (3/5)

    Hnát Denis                      50,00%  (1/2)

    Trajlínková Dominika  25,00%  (1/4)

    Zaviatic Ján                     25,00%  (1/4)

    Hanzlíček Ivan               14,29%    (1/7)

    Kubányi Marián                0%        (0/8)

    Víg Štefan                           0%        (0/6)

   Macháček Tadeáš               0%        (0/2)          

 
Súťaž žiacia I.liga kraj Trnava
 
Tu sme dosiahli vynikajúci výsledok keď sme skončili  na krásnom 3.mieste s naším Áčkom na 3.mieste 
B tím vypadol do nižšej súťaže
# Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body
1 Leopoldov A  14 12 1 1 0 337:154 101:39 39
2 Viktória Trnava A  14 10 1 3 0 287:211 84:56 35
3 Skalica A  14 7 3 4 0 297:193 89:51 31
4 Majcichov A  14 6 2 6 0 241:244 72:68 28
5 Jaslovské Bohunice A  14 5 3 6 0 235:245 66:74 27
6 Galanta A  14 6 1 7 0 247:254 67:73 27
7 Moravský Sv. Ján A  14 4 1 9 0 231:260 67:73 23
8 Skalica B  14 0 0 # 0 72:386 14:126 14
 
Za náš A tím hrali:  
  
 4.Kováč Patrik            76,92%  (30/39)
 8.Budinský Juraj       71,43%   (15/21)
13.Gondár František 62,07%  (18/29)
15.Jurčík Jakub          58,33% (14/24)
     Macháček Tadeáš  50,00% (3/6)
    Janičkovič Martin 28,57%  (2/7) 
 
Za B tím hrali :
 
24.Hanic Roman        16,22%  (6/37)
25.Vašečka Matyáš    15,15%   (5/33)
26.Čermák Andrej     10,00%  (2/20)
28.Krakovský Lukáš   0,00%  (0/21)
      Konečný Adam       0,00% (0/9)
      Kováčová Zuzka     0,00%  (0/3)
      Janota František   0,00%  (0/3)

 
V ročníku 2014/2015 
 
III.liga kraj Trnava muži Sokol Skalica A  skončilo na 12 mieste.
IV.liga kraj Trnava muži Sokol Skalica B skončili na 1.mieste.
V.liga oblasť Senica muži Sokol Skalica C skončili na 4.mieste.
V.liga oblasť Senica muži Sokol Skalica D skončili na 9.mieste.
VI.liga oblasť Senica muži Sokol Skalica E skončili na 6.mieste.
I.liga kraj Trnava žiaci Sokol Skalica A skončili na 4.mieste.
II.liga oblasť Senica žiaci Sokol Skalica B skončili na 1.mieste.
 
 

Ročník 2012 – 2013

 

V II.lige kraj Trnava obsadil náš A tím pekné 6.miesto. V súťaži štartovalo 11 tímov.

 

por.        mužstvo                                               Z             V             R             P             +             -              B

1.            Stavoimpex Holíč "C"                     20           18           1             1             248         : 112      57

2.            Trhová Hradská                               20           16           2             2             230         : 130      54

3.            Slavoj Sládkovičovo                        20           13           3             4             240         : 120      49

4.            ŠKST Gabčíkovo                              20           11           2             7             201         : 159      44

5.            OSTK Špačince                                 20           11           1             8             181         : 179      42

6.            Sokol Skalica                                     20           8             2             10           171         : 189      38

7.            MTJ Piešťany-Moravany              20           8             1             11           178         : 182      37

8.            Gasto Galanta "C"                           20           7             2             11           170         : 190      36

9.            STO Veľké Úľany                             20           5             2             13           165         : 195      32

10.          MSK Malacky                                   20           2             3             15           113         : 247      26

11.          TTC Majcichov                                20           1             1             18           83           : 277      23

 

A tím hráči a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %                výhry/celkový počet zápasov

 

Paulus Ján                          35          66,18                           45/68

Kuba Róbert                       24          50,00                           32/64

Chanečka Radomír          24          48,68                           37/76

Podolinský Róbert            36          43,06                           31/72

Rybár Dušan                      43          35,71                             5/14

Lacho František                21            3,85                             1/26                                              

 

 

 

V súťaži IV.liga Trnava sme mali zastúpenie dvoch tímov tímu B a C. Tím B skončil znova ako minulý rok na peknom 3.mieste a C tím vypadol  

 

por.        mužstvo                                               Z            V             R             P             +             -              B

 1.           MSTK Leopoldov                             22           20           1             1             285         : 111      63

 2.           STC Rohožník                                    22           17           1             4             253         : 143      57

 3.           Sokol Skalica "B"                             22           11           4             7             212         : 184      48

 4.           Gasto Galanta "D"                           22           12           2             8             219         : 177      48

 5.           KST Hlohovec "B"                           22           11           2             9             215         : 181      46

 6.           STO Veľké Úľany "B"                    22           10           3             9             194         : 202      45

 7.           Slavoj Sládkovičovo "B"               22           7             8             7             205         : 191      44

 8.           Maco Trnava "C"                            22           8             4             10           180         : 216      42

 9.           ZŠK Mesta Vrbové                           22           7             4             11           183         : 213      40

 10.         MTJ Piešťany "C"                           22           9             0             13           179         : 217      40

 11.         Gasto Galanta "E"                           22           4             2             16           152         : 244      32

 12.         Sokol Skalica "C"                             22           0             1             21           99           : 297      23

 

B tím hráči a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %             výhry/celkový počet zápasov

 

Šebesta Ferdinand            52          79,17                       38/48

Rybár Dušan                      43          76,47                       39/51

Pekar Tibor                        51          58,33                      42/72

Šebesta Štefan                    61          56,76                       42/74

Lacho František                21          44,44                       20/45

Jurík Pavol                         25          14,29                          4/28

Stojka Patrik                      14             8,33                         1/12

Gerža Erik                          14             0,00                         0/6

Hnát Denis                          15             0,00                         0/12

 

C tím hráči a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %             výhry/celkový počet zápasov

 

Trgo Miloš                          26          54,17                       26/48

Pekar Denis                        19          43,06                      31/72

Olivová Blanka                 49          23,33                         7/30

Valachovič Daniel            25          20,00                         3/15

Kubányi Marián               42          17,14                         6/35

Iglár Jaroslav                    51          16,67                         4/24

Chabeň Boris                     18          14,29                         3/21

Pekar Róbert                      24          10,91                         6/55

Dinghová Denisa               17            4,17                         1/24

Kovaříček Miroslav         14            3,57                         1/28  

                               

 

 

V 6.lige oblasti Senica štartoval náš tím D a obsadil konečné 7.miesto

 

Por.        Mužstvo                               Z             V            R             P              +               -            B

 

1.            Propria Kúty "C"             16           15           0             1             206         : 82         46

2.            Byt Centrum Senica "C" 16           12           1             3             179         : 109      41

3.            STK Štefanov     16           10           2             4             1             85           : 103      38

4.            ŠK JÁ Mor. Sv. Ján "B" 16           10           0             6             143         : 145      36

5.            TJ Slovan Šaštín               16           8             0             8             162         : 126      32

6.            J.Club Borský Mikuláš    16           5             1             10           110         : 178      27

7.            STO Sokol Skalica "D"   16           5             0             11           119         : 169      26

8.            STC Rohožník "D"           16           3             2             11           117         : 171      24

9.            ŠK JÁ Mor. Sv. Ján "C" 16           1             0             15           75           : 213      18

 

D tím hráči a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %                         výhry/celkový počet zápasov

 

Trgo Miloš                            26          100     %                             12/12

Bucha Ivan                           47           66,67 %                               2/3

Valachovič Daniel              25         57,69 %                             30/52

Kovaříček Miroslav          14           56      %                             28/50

Chabeň Boris                       17          40,00  %                             12/30

Kubányi Marián                 42          33,33  %                                2/6

Hnát Denis                            15          25,58  %                              11/43

Chovan Jaroslav                16          15,63  %                                5/32

Dinghová Denisa                17          10,71  %                                 3/28

 

II.liga žiakov skončila pre nás veľmi dobre v súťaži sme mali dve družstvá A a B a pozrite si výsledky

 

Žiaci Skalice A tým že skončili na 1.mieste automaticky postúplili do I.ligy.

 

por.        mužstvo                                                               Z             V             R             P             +             -              B

 1.           Sokol Skalica "A"                                            18           15           2             1             137         : 43         50

2.            Junior Club Borský Mikuláš                         18           14           2             2             133         : 47         48

3.            MSK Malacky "C"                                          18           13           2             3             133         : 47         46

4.            Byt Centrum Senica                                         18           12           1             5             124         : 56         43

5.            MSK Malacky "B"                                          18           11           1             6             116         : 64         41

6.            Sokol Skalica "B"                                            18           6             1             11           73           : 107      31

7.            Propria Kúty                                                     18           6             1             11           69           : 111      31

8.            ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján "B"              18           4             0             14           57           : 123      26

9.            MSK Malacky "D"                                          18           4             0             14           48           : 132      26

10.          MSK Malacky "E"                                          18           0             0             18           10           : 170      18

 

A tím žiakov a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %           výhry/celkový počet zápasov

 

Gerža Erik                          14           100   %                    6/6

Stojka Patrik                      14           100   %                    3/3

Kovaŕíček Miroslav         14           97,96%                 48/49

Pňaček Marek                    11           68,00%                 34/50

Šantavý Ondrej                 14           62,50%                 30/48

Prokeš Marek                    14           33,33%                    1/3

Janičkovič Jakub              15           33,33%                    1/3

 

B tím žiakov a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %           výhry/celkový počet zápasov

 

Kováč Patrik                      11           54,55%                 18/33

Gondár Ferko                    11           50,00%                 13/26

Budinský Juraj                    9           45,83%                 22/48

Vajla Michal                      10           40,00%                   8/20

Jurčík Jakub                      11           33,33%                   2/6

Masaryk Denis                   10           18,18%                   4/22

Branecký Peter                  12             0,00%                   0/3

Štvrtecký Erik                   11             0,00%                   0/3

Čermák Andrej                  11             0,00%                   0/1     

 

 

 

               

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %                výhry/celkový počet zápasov

 

 

Ročník 2011 – 2012

 

V II.lige kraj Trnava obsadil náš A tím 10.miesto.V súťaži štartovalo 12 tímov.

 

por.        mužstvo                               Z             V             R             P             +             -              B

 

1.            Stavoimpex Holíč "C"     22           22           0             0             294         : 102      66

2.            SK Vydrany                        22           15           4             3             259         : 137      56

3.            Slavoj Sládkovičovo        22           15           3             4             252         : 144      55

4.            Trhová Hradská               22           15           1             6             242         : 154      53

5.            OSTK Špačince                 22           12           3             7             222         : 174      49

6.            MTJ Piešťany-Morava   22           10           3             9             207         : 189      45

7.            STO Veľké Úľany             22           9             2             11           181         : 215      42

8.            KST Hlohovec                   22           6             6             10           190         : 206      40

9.            ŠKST Gabčíkovo              22           5             6             11           174         : 222      38

10.          Sokol Skalica                     22           5             3             14           166         : 230      35

11.          Bricon Trnava                   22           2             1             19           106         : 290      27

12.          Victória Buková                22           0             0             22           83           : 313      22

 

A tím hráči a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %                výhry/celkový počet zápasov

 

Hamran Anton                   (29r)      65.22%                                (15/23)

Paulus Ján                          (34r)      53.41%                                (47/88)

Podolinský Róbert            (35r)      43.42%                                (33/76)

Kuba Róbert                       (23r)      39.13%                                (27/69) 

Chanečka Radomír          (23r)      33.33%                                (16/48)

Rybár Dušan                      (42r)      20.00%                                (4/20)

Lacho František                (20r)      12.50%                                (3/24)

 

V IV.lige kraj Trnava obsadil náš B tím 3.miesto.V súťaži štartovalo 12 tímov.

 

por.        mužstvo                               Z             V             R             P             +             -              B

 

 1.           KST Viktória Trnava      22           19           0             3             286         : 110      60

 2.           Stavoimpex Holíč "E"     22           19           0             3             272         : 124      60

3.            Sokol Skalica "B"             22           13           4             5             221         : 175      52

4.            Maco Trnava "C"            22           12           3             7             198         : 198      49

5.            Slavoj Sládkovičovo "B"22           10           5             7             201         : 195      47

6.            ZŠK Mesta Vrbové           22           9             5             8             212         : 184      45

7.            Gasto Galanta "D"           22           9             2             11           189         : 207      42

8.            KST Hlohovec "B"           22           7             4             11           180         : 216      40

9.            MTJ Piešťany "C"           22           6             4             12           177         : 219      38

10.          Byt Centrum Senica "B" 22           5             4             13           170         : 226      36

 11.         STK Borský Svätý Jur    22           3             2             17           144         : 252      30

 12.         Gasto Galanta "E"           22           2             3             17           126         : 270      29

 

B tím hráči a ich úspešnosť :

 

Priezvisko a meno            vek         úsp.v %                výhry/celkový počet zápasov

 

Chanečka Radomír          (23r)      75.38%                                (49/65)

Šebesta Ferdinand            (51r)      71.19%                                (42/59)

Pekar Tibor                        (50r)      62.07%                                (36/58)

Rybár Dušan                      (42r)      57.78%                                (26/45)

Lacho František                (20r)      38.33%                                (23/60)

Iglár Jaroslav                    (50r)      33.33%                                (13/39)

Pekar Denis                        (18r)      27.78%                                (5/18)

Pekar Róbert                      (23r)      25.00%                                (2/8)      

 

 

V 5.lige oblasti Senica štartovali naše dve družstvá a to tím C a tím D.

C tím túto súťaž vyhral a postúpil do kvalifikácie a D tím vypadol do VI.ligy

 

por.        mužstvo                                Z            V             R             P             +             -              B

 

1.            Sokol Skalica "C"             16           11           4             1             195         : 93         42

2.            STC Rohožník                    16           10           4             2             194         : 94         40

3.            ŠK JÁŇAN Mor. Sv. Ján 16           11           1             4             180         : 108      39

4.            Propria Kúty "B"             16           8             3             5             170         : 118      35

5.            STO Unín                            16           7             3             6             164         : 124      33

6.            Byt Centrum Senica "C" 16           6             1             9             126         : 162      29

7.            Stavoimpex Holíč "F"     16           5             2             9             125         : 163      28

8.            ŠK Kovobel Senica           16           5             0             11           119         : 169      26

9.            Sokol Skalica "D"             16           0             0             16           23           : 265      16

 

C tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

 Priezvisko a meno           vek        úsp.v %                výhry/celkový počet zápasov

 

Chanečka Radomír          (23r)     94.74%                                (18/19)

Lacho František                (20r)      80.95%                                (34/42)

Chanečka Radomír st.      (47r)      71.43%                                (5/7)

Olivová Blanka                 (48r)      70.83%                                (17/24)

Pekar Denis                        (18r)      62.71%                                (37/59)

Pekar Róbert                      (23r)     61.54%                                (32/52)

Bucha Ivan                         (46r)     60.00%                                (12/20)

Iglár Jaroslav                     (50r)     53.13%                                 (17/32)

 

D tím najlepší hráči a ich úspešnosť :

               

Priezvisko a meno            vek        úsp.v %                výhry/celkový počet zápasov

 

Hotařová Lucie                  (17r)     25.00%                                (1/4)

Kovaříček Miroslav         (13r)     17.39%                                (8/46)

Chabeň Boris                     (16r)     10.94%                                (7/64)

Kubányi Marián                (41r)     10.00%                                (1/10)

Valachovič Daniel             (24r)     5.00%                                   (1/20)

Pňaček Marek                     (10r)     3.57%                                   (1/28)

Dinghová Denisa                (16r)     2.17%                                   (1/46)

Chovan Jaroslav                (15r)     0.00%                                   (0/16)

Stojka Patrik                       (13r)     0.00%                                  (0/10)

Gerža Erik                           (13r)     0.00%                                   (0/8)

Hnát Denis                           (14r)     0.00%                                   (0/4)

 

 

Ročník 2010 -2011

 

V II.lige kraj Trnava obsadil náš A tím 11.miesto.V súťaži štartovalo 12 tímov.

 

por. mužstvo                          Z  V  R  P  + -  B

1.Maco Trnava                          22 21 1 0 308 : 88 65

2.STK Elastik Hor. Orešany          22 13 5 4 235 : 161 52

3.SK Vydrany                            22 14 2 6 201 : 195 52

4.ŠKST Gabčíkovo                     22 14 2 6 224 : 172 52

5.Slavoj Sládkovičovo                22 10 3 9 209 : 187 45

6.Trhová Hradská                      22 8 5 9 206 : 190 43

7.OSTK Špačince                       22 8 3 11 190 : 206 41

8.MTJ Piešťany-Moravany          22 7 4 11 172 : 224 40

9.Bricon Trnava                         22 6 4 12 183 : 213 38

10.KST Hlohovec                       22 5 3 14 166 : 230 35

11.Sokol Skalica                        22 4 3 15 138 : 258 32

12.STK Veľká Mača                   22 3 3 16 144 : 252 31

 

A tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Hamran Anton (28r) ..                      75.00% (18/24) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu ŠK Mostex Rača

Paulus Ján (33r) ..                               52.44% (43/82) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STK Levice

Kuba Róbert (22r) ..                           36.36% (28/77)

Podolinský Róbert (34r) ..                 30.99% (22/71)

Rybár Dušan (41r) ..                          15.15% (5/33)

Chanečka Radomír (22r) ..              13.33% (6/45)

Lacho František (19r) ..                     0.00%   (0/2)

 

 

V IV.lige kraj Trnava obsadil náš B tím 9.miesto.V súťaži štartovalo 12 tímov.

 

por. mužstvo                          Z  V  R  P  + -  B

1.Stavoimpex Holíč "D"              22 19 2 1 275 : 121 62

2.MTJ Piešťany "B"                    22 16 3 3 251 : 145 57

2.SK Vydrany "B"                      22 16 3 3 240 : 156 57

4.Victória Buková                      22 14 5 3 223 : 173 55

5.Gasto Galanta "B"                   22 14 1 7 238 : 158 51

6.Gasto Galanta "C"                   22 12 2 8 225 : 171 48

7.STK Veľká Mača "B"               22 8 1 13 178 : 218 39

8.Propria Kúty "B"                      22 7 0 15 152 : 244 36

9.Sokol Skalica "B"                     22 6 1 15 171 : 225 35

10.Byt Centrum Senica "B"          22 5 3 14 155 : 241 35

11.ŠK Šoporňa                           22 2 1 19 133 : 263 27

12.ZŠK Mesta Vrbové                 22 2 0 20 135 : 261 26

 

B tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Šebesta Ferdinand (50r) .. 68.42% (52/76) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Rybár Dušan (41r) ..          64.29% (18/28)

Pekar Tibor (49r) ..             57.50% (23/40)

Chanečka Radomír (22r) .. 50.00% (6/12)

Tomša Martin (25r) ..        45.83% (22/48)

Iglár Jaroslav (49r) ..          24.53% (13/53) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Malík Vladimír (42r) ..      21.43% (3/14)   tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Pekar Denis (17r) ..             16.67% (7/42)

Pekar Róbert (22r) ..           15.38% (2/13)

Lacho František (19r) ..     13.64% (3/22)

Kubányi Marián (40r) ..    0.00%   (0/4)

 

 

 

V 5.lige oblasti Senica štartovalo družstvo C a skončilo na veľmi dobrom 4.mieste

 

por. mužstvo                          Z  V  R  P  + -  B

1.Stavoimpex Holíč "F"               18 17 1 0 231 : 93 53

2.STK Borský Svätý Jur               18 13 2 3 206 : 118 46

3.STO Unín                               18 11 2 5 188 : 136 42

4.Sokol Skalica "C"                     18 11 1 6 188 : 136 41

5.Byt Centrum Senica "C"            18 8 2 8 163 : 161 36

6.STC Rohožník                                     18 8 0 10 170 : 154 34

7.Stavoimpex Holíč "E"               18 5 4 9 157 : 167 32

8.Propria Kúty "C"                      18 6 0 12 145 : 179 30

9.ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján    18 4 2 12 124 : 200 28

10.STK Štefanov                        18 0 0 18 48 : 276 18

 

C tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Chanečka Radomír st. (46r) .. 80.00% (4/5)

Lacho František (19r) ..           77.78% (49/63)

Tomša Martin (25r) ..               72.73% (16/22)

Bucha Ivan (45r) ..                   59.57% (28/47) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Iglár Jaroslav (49r) ..                55.00% (11/20) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Pekar Róbert (22r) ..                51.67% (31/60)

Malík Vladimír (42r) ..            50.00% (5/10)   tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Pekar Denis (17r) ..                 46.43% (13/28)

Kubiš Marek (34r) ..                40.00% (4/10)

Kubányi Marián (40r) ..           23.08% (3/13)

Chabeň Boris (15r) ..               16.67% (1/6)

Macko Peter (35r) ..                 0.00% (0/4)

 

V 6.lige oblasti Senica štartovalo mužstvo D a skončilo na veľmi peknom 3.mieste

 

por. mužstvo                                      Z  V  R  P  + -  B

1.STO Unín "B"                                     18 16 1 1 214 : 110 51

2.ŠK Kovobel Senica                              18 16 0 2 253 : 71 50

3.Sokol Skalica "D"                                18 10 2 6 169 : 155 40

4.Propria Kúty "D"                                  18 9 3 6 192 : 132 39

5.Byt Centrum Senica "D"                       18 9 2 7 184 : 140 38

6.TJ Slovan Šaštín                                  18 7 2 9 155 : 169 34

7.ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján "B"           18 8 0 10 140 : 184 34

8.STC Rohožník "B"                               18 5 0 13 123 : 201 28

9.Junior Club Borský Mikuláš                   18 3 4 11 149 : 175 28

10.ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján "C"         18 0 0 18 41 : 283 18

 

D tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Tomša Martin (25r) ..                  100.00% (12/12)

Chanečka Radomír st. (46r) ..     100.00% (8/8)

Bucha Ivan (45r) ..                      90.63% (29/32) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Pekar Róbert (22r) ..                    84.38% (27/32)

Kubiš Marek (34r) ..                    82.14% (23/28)

Iglár Jaroslav (49r) ..                   50.00% (7/14) tento hráč bol u nás na hosťovanie z oddielu STO Unín

Kubányi Marián (40r) ..              42.86% (12/28)

Chabeň Boris (15r) ..                  32.56% (14/43)

Hotařová Lucie (16r) ..               25.00% (4/16)

Mach Oliver (12r) ..                    25.00% (1/4)

Pňaček Dávid (14r) ..                 22.22% (4/18)

Macko Peter (35r) ..                   18.18% (4/22)

Kovaříček Miroslav (12r) ..        16.67% (1/6)

Stojka Patrik (12r) ..                     4.76% (1/21)

Pňaček Marek (9r) ..                     0.00% (0/4)

 

V III.lige žiakov oblasti Senica štartovalo 6 družstiev. Naši mladý skončili na 5.mieste

 

 por. mužstvo                                                 Z  V  R  P  +    -   B

 1. ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján "A"        10  9  0  1 87 : 13 28

2. Stavoimpex Holíč "B"                                10  8  0  2 59 : 41 24

3. Byt Centrum Senica "B"                            10  5  1  4 44 : 56 21

4. ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján "B"         10  5  1  4 53 : 47 21

5. Sokol Skalica                                                10  2  0  8 34 : 66 14

6. Junior Club Borský Mikuláš "B"            10  0  0 10 23 : 77 10

 

Trénermi tímu boli Kubányi Marián a Paulus Ján

 

Najlepší žiaci a ich úspešnosť:

 

Kovaříček Miroslav (12r) ..       61.54% (8/13)

Stojka Patrik (12r) ..                  57.14% (12/21)

Mach Oliver (12r) ..                   57.14% (4/7)

Pňaček Dávid (14r) ..                25.00% (3/12)

Pňaček Marek (9r) ..                 23.81% (5/21)

Kováč Patrik (9r) ..                   0.00%   (0/7)

Jozefovič Patrik (11r) ..             0.00%   (0/6)

Janičkovič Jakub (13r) ..            0.00%   (0/3)

 

Hráči , ktorí boli na súpiske a neodohrali ani jeden zápas:

 

Gondár Ferko (9r) Bohunický Branko (11r) Čársky Martin (12r) Gerža Erik (12r) Kadlčík Patrik (14r) Ondírko Dušan (14r)

 

 

Ročník 2009 – 2010

 

 

V III.lige kraj Trnava obsadilo naše Áčko výborné 3.miesto. V súťaži štartovalo 12 tímov.

 

 por. mužstvo                                      body záp. výh. rem. pre.   +       -     vekový priemer mužstva(v priemere sú počítaní hráči čo odohrali aspon 1 zápas a majú uvedený vek)

 

1.Bricon Trnava                                 62      22    19     2     1    259 : 137                  31,50                                    

2.Stavoimpex Holíč "D"                   60      22    18     2     2    290 : 106                  51,25

3.Sokol Skalica                                  50      22    13     2     7    228 : 168                  31,00     mali sme najmladší tím

4.TJ Biogal Špačince "B"                  47      22    12     1     9    221 : 175                  36,00

5.Byt Centrum Senica                       42      22     9      2    11   191 : 205                  40,87

6.KST Hlohovec "B"                         41      22     8      3    11   203 : 193                  40,90

7.ŠKST Gabčíkovo "B"                    40      22     7      4    11   170 : 226                  50,16

7.STK Majcichov                               40      22     7      4    11   182 : 214                  39,42

9.Slavoj Sládkovičovo "B"              39      22     7      4    11   171 : 225                  32,14

10.Maco Trnava "B"                         38      22     6      4    12   168 : 228                  39,88

11.STC Trstice                                    38      22     8      0    14   156 : 240                  35,44

12.Propria Kúty "B"                           30      22     4      0    18   137 : 259                  37,00

 

Umiestnenie v rebríčku III.liga Trnava A tím najlepší hráči a ich úspešnosť:                                                   

 

  5.Paulus Ján (32r) ..                     73.68% (56/76)

16.Kuba Róbert (21r) ..                62.86% (44/70)

26.Chanečka Radomír (21r) ..      53.85% (42/78)

27.Podolinský Róbert (33r) ..       53.75% (43/80)

33.Rybár Dušan (40r) ..                47.73% (21/44)

Kubányi Marián (39r) ..                0.00% (0/4)

 

V IV.lige kraj Trnava obsadil náš B tím 10.miesto.V súťaži štartovalo 12 tímov. 

 

por. mužstvo                                       body záp. výh. rem. pre.   +       -     vekový priemer mužstva(v priemere sú počítaní hráči čo odohrali aspon 1 zápas a majú uvedený vek)

 

 

1.STO Veľké Úľany                           62      22    20     0     2    290 : 106                  38,85

2.Stavoimpex Holíč "E"                   59      22    19     0     3    266 : 130                  34,90

3.Byt Centrum Senica "B"               52      22    13     4     5    225 : 171                  37,42

4.Victória Buková                             51      22    13     3     6    225 : 171                 

5.STK Veľká Mača "B"                    47      22    12     1     9    217 : 179                  20,71

6.ŠK Šoporňa "A"                              45      22    10     3     9    174 : 222                  40,85

7.Gasto Galanta "B"                          44      22    10     2    10   202 : 194                 

8.ZŠK Mesta Vrbové                         41      22     8      3    11   190 : 206                  35,87

9.Gasto Galanta "C"                          37      22     6      3    13   186 : 210                  50,25

10.Sokol Skalica "B"                       37       22     6      3    13   161 : 235                 23,80     mali sme 2. najmladší tím

11.MSTK Leopoldov                        30      22     4      0    18   160 : 236                  35,71

12.ŠK Šoporňa "B"                            22      22     0      0    22    80 : 316                    39,42

 

Umiestnenie v rebríčku IV.liga Trnava B tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

  6.Kuba Róbert (21r) ..                     80.77% (42/52)

13.Pekar Tibor (48r) ..                       67.35% (33/49)

     Tomša Adrián (22r) ..                   46.43% (13/28)

35. Pekar Denis (16r) ..                      34.78% (24/69)

      Lacho František (18r) ..               33.33% (13/39)

      Jurík Pavol (22r) ..                        30.00% (6/20)

      Pekar Róbert (21r) ..                    23.26% (10/43)

      Svoboda Samuel (17r) ..             17.24% (5/29)

      Kubányi Marián (39r) ..              0.00% (0/7)

      Svoboda Matej (14r) ..                0.00% (0/16)

 

V 5.lige oblasti Senica mužov štartovali dve družstvá C a D .V súťaži štartovalo dokopy 10 tímov.

Obsadili sme C tím 6.miesto a D tím 10.miesto.

                                                                                                                                                                                                                         

por. mužstvo                                       body záp. výh. rem. pre.   +      -      vekový priemer mužstva(v priemere sú počítaní hráči čo odohrali aspon 1 zápas a majú uvedený vek)

 

1.STO Unín "A"                                  52     18    17     0      1    245 : 79                     42,57

2.Korpo Studienka                             51     18    16     1      1    236 : 88                     49,85

3.STK Borský Svätý Jur "A"            40     18    10     2      6    187 : 137                  33,42

4.STO Unín "B"                                  36     18    8       2      8    170 : 154                   37,75

5.Stavoimpex Holíč "F"                    36     18    7       4      7    162 : 162                   31,25

6.Sokol Skalica "C"                         33     18    6       4      8    140 : 184                   23,61  2.najmladší tím

7.Propria Kúty "C"                             33     18    7       1     10   153 : 171                  30,30

8.STC Rohožník                                31     18    5       4      9    144 : 180                   42,00

9.Byt Centrum Senica "C"               28     18    5       0     13   130 : 194                  34,55

10.Sokol Skalica "D"                       18     18    0       0     18     53 : 271                   16,35     mali sme najmladší tím

 

C tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Pekar Denis (16r) ..                             64.58% (31/48)

Lacho František (18r) ..                     64.29% (27/42)

Pekar Róbert (21r) ..                          57.69% (30/52)

Svoboda Samuel (17r) ..                   50.00% (14/28)

Macko Peter (34r) ..                           16.67% (4/24)

Stojka Patrik (11r) ..                          8.33%   (1/12)

Kovaříček Miroslav (11r) ..              0.00%   (0/12)

Pňaček Dávid (13r) ..                         0.00%   (0/6)

 

D tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Tomša Adrián (22r) ..                        83.33% (20/24)

Bohunický Branko (10r) ..               33.33% (2/6)

Kubányi Marián (39r) ..                    31.48% (17/54)

Čársky Martin (11r) ..                        18.75% (3/16)

Mach Oliver (11r) ..                            7.69%   (2/26)

Chabeň Boris (14r) ..                         5.88%   (2/34)

Hotařová Lucie (15r) ..                     3.33%   (1/30)

Tlachačová Romana (17r) ..           0.00%   (0/30)

Svoboda Matej (14r) ..                      0.00%   (0/26)

Ravas Boris (15r) ..                            0.00%   (0/14)

Ujhelyi Tomáš (14r) ..                       0.00%   (0/10)

Štepanovský Andrej (18r) ..             0.00%   (0/8)

Kadlčík Patrik (13r) ..                        0.00%   (0/6)

Kubányi Michal (14r) ..                     0.00%   (0/4)

 

V II.lige kraj Trnava žiaci A obsadili 8.miesto.V súťaži štartovalo 8 tímov.

 

por. Mužstvo                                                body záp. výh. rem. pre.  +       -    vekový priemer mužstva (v priemere sú počítaní hráči čo odohrali aspon 1 zápas a majú uvedený vek)

 

1.STK Veľká Mača                                           42   14    14     0     0    128 : 12                        14,00

2.Stavoimpex Holíč                                          38   14    12     0     2    113 : 27                        12,16

3.Gasto Galanta "A"                                         34   14    10     0     4      87 : 53                       

4.Maco Trnava                                                  27   14    6       1     7      57 : 83                       

5.Viktória Trnava                                              26   14    6       0     8      69 : 71                        11,50

6.Byt Centrum Senica                                      25   14    5       1     8      64 : 76                        14,25

7.Gasto Galanta "B"                                         18   14    2       0    12     26 : 114                     

8.Sokol Skalica                                                 14   14    0       0    14     16 : 124                      12,62  mali sme 3.najmladší tím

 

Trénermi tímu boli Rakov Valerij a Sitak Andryj.

 

A tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Svoboda Matej (14r) ..                      50.00% (3/6)

Chabeň Boris (15r) ..                         22.22% (6/27)

Stojka Patrik (11r) ..                          11.11% (2/18)

Čársky Martin (11r) ..                        9.09%   (2/22)

Mach Oliver (11r) ..                            5.71%   (2/35)

Bohunický Branislav (11r) ..             0.00%   (0/6)

Pňaček Dávid (13r) ..                         0.00%   (0/6)

Ravas Boris (15r) ..                            0.00%   (0/6)

 

 

V 3.lige oblasti Senica žiaci obsadil náš B tím 5.miesto.V súťaži štartovalo 6 tímov.

 

por. Mužstvo                                                      body záp. výh. rem. pre.  +     -    vekový priemer mužstva (v priemere sú počítaní hráči čo odohrali aspon 1 zápas a majú uvedený vek)

 

1.ŠK STO Lozorno                                            25     9      8      0     1    76 : 14                          13,75

2.Junior Club Borský Mikuláš                         22    10     5      2     3    51 : 49                         13,25

3.Stavoimpex Holíč "B"                                   20    10     5      2     3    47 : 53                         12,25

4.Byt Centrum Senica "B"                               19    10     4      1     5     48 : 52                        12,00

5.Sokol Skalica "B"                                         15     9      3      0     6     35 : 55                         11,75 mali sme najmladší tím

6.ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján                      13    10     1      1     8     33 : 67                        12,00

 

Trénermi tímu boli Rakov Valerij a Sitak Andryj.

 

B tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Chabeň Boris (14r) ..                         70.00% (7/10)

Bohunický Branislav (10r) ..            60.00% (3/5)

Stojka Patrik (11r) ..                          50.00% (11/22)

Kovaříček Miroslav (11r) ..              46.15% (6/13)

Mach Oliver (11r) ..                            43.33% (13/30)

Čársky Martin (11r) ..                        0.00% (0/10)

Pňaček Dávid (13r) ..                         0.00% (0/6)

Kudláčová Terézia (11r) ..                0.00% (0/3)

 

 

Ročník 2008 – 2009

 

 

Náš A tím celú dobu bojoval o postup v 3.lige Trnava muži, ale ako nováčik skončil na prekrásnom 3.mieste.

 

A tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Paulus Ján                            94.87% (74/78) Sokol Skalica        hráč na hosťovaní z klubu Levice , stal sa najlepším jednotlivcom 3.ligy Trnava

Metelička Dávid                 64.71% (11/17) Sokol Skalica        po sezónne prestúpil do klubu SOG Nitra

Podolinský Róbert              63.93% (39/61) Sokol Skalica

Rybár Dušan                       57.14% (32/56) Sokol Skalica

Chanečka Radomír           55.56% (40/72) Sokol Skalica

Kuba Róbert                        47.69% (31/65) Sokol Skalica

Tomša Martin                     0.00%   (0/3)     Sokol Skalica

 

 

 

Náš B tím hral IV.ligu Trnava muži a skončil na peknom 5.miste.

 

B tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Paulus Ján                            90.91% (10/11) Sokol Skalica "B"   hráč na hosťovaní z klubu Levice 

Pekar Tibor                          69.64% (39/56) Sokol Skalica "B"

Pekar Zdenko                      68.33% (41/60) Sokol Skalica "B" hráč bol u nás na hosťovaní z klubu Unín A

Podolinský Róbert              63.04% (29/46) Sokol Skalica "B"

Metelička Dávid                 58.82% (30/51) Sokol Skalica "B" po sezónne prestúpil do klubu SOG Nitra

Jurík Pavol                           50.00% (1/2)     Sokol Skalica "B"

Lacho František                  23.33% (7/30)   Sokol Skalica "B"

Gajda Peter                          19.23% (5/26)   Sokol Skalica "B"

Pekar Denis                          20.00% (2/10)   Sokol Skalica "B"

Pekar Róbert                       16.67% (3/18)   Sokol Skalica "B"

Svoboda Samuel                12.50% (1/8)     Sokol Skalica "B"

Kubiš Marek                        11.11% (2/18)   Sokol Skalica "B"

 

 

Náš C tím hral V.ligu mužov oblasť Senica a bol tiež úspešný skončil na 5.mieste

 

C tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Jurík Pavol                           75.00% (12/16) Sokol Skalica "C"

Pekar Denis                          69.57% (32/46) Sokol Skalica "C"

Metelička Dávid                 65.00% (13/20) Sokol Skalica "C"

Gajda Peter                          63.64% (28/44) Sokol Skalica "C"

Pekar Róbert                       60.00% (36/60) Sokol Skalica "C"

Lacho František                  53.85% (14/26) Sokol Skalica "C"

Kubányi Marián                                 50.00% (2/4)     Sokol Skalica "C"

Svoboda Samuel                42.86% (12/28) Sokol Skalica "C"

Vojtech Marek                    33.33% (4/12)   Sokol Skalica "C"

Kubiš Marek                        16.67% (1/6)     Sokol Skalica "C"

Tlachačová Romana        0.00% (0/10)     Sokol Skalica "C"

Rybár Dušan ml.                0.00% (0/8)       Sokol Skalica "C"  po sezónne prestup do klubu Stavoimpex Holíč

Macko Peter                         0.00% (0/4)      Sokol Skalica "C"

Lukianov Filip                     0.00% (0/4)      Sokol Skalica "C"   po sezónne prestup do klubu Stavoimpex Holíč

 

 

Náš D tím hral v súťaži VI.liga Senica oblasť a skončil na 1.mieste

 

D tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Jurík Pavol                           85.00% (17/20) Sokol Skalica "D"

Rybár Dušan ml.                77.42% (24/31) Sokol Skalica "D" po sezónne prestup do klubu Stavoimpex Holíč

Lacho František                  77.27% (34/44) Sokol Skalica "D"

Pekar Denis                          73.02% (46/63) Sokol Skalica "D"

Hotařová Lucie                  58.33% (7/12)   Sokol Skalica "D"

Macko Peter                        52.00% (13/25) Sokol Skalica "D"

Kubányi Marián                                 50.00% (12/24) Sokol Skalica "D"

Svoboda Samuel                48.57% (17/35) Sokol Skalica "D"

Svoboda Matej                   46.43% (13/28) Sokol Skalica "D"

Lukianov Filip                     41.18% (7/17)   Sokol Skalica "D" po sezónne prestup do klubu Stavoimpex Holíč

Tlachačová Romana        22.22% (2/9)     Sokol Skalica "D"

Chabeň Boris                      9.09% (1/11)     Sokol Skalica "D"

Metelička Peter   0.00% (0/1)       Sokol Skalica "D"

 

 

Naši žiaci hrali II.ligu Trnava kraj a zachránili svoju súťaž a skončili 5.

 

Tím najlepší hráči a ich úspešnosť:

 

Rybár Dušan ml.                51.85% (14/27) Sokol Skalica        po sezónne prestup do klubu Stavoimpex Holíč

Svoboda Matej                   26.67% (4/15)   Sokol Skalica

Ravas Boris                         20.00% (2/10)   Sokol Skalica

Hotařová Lucia                  14.29% (1/7)     Sokol Skalica

Lukianov Filip                     9.52% (2/21)     Sokol Skalica         po sezónne prestup do klubu Stavoimpex Holíč

Kubányi Michal                  0.00% (0/2)       Sokol Skalica

Chabeň Boris                      0.00% (0/1)       Sokol Skalica

 

Stolnotenisový klub Sokol Skalica dosiahol veľké úspechy v tejto sezónne 2007/2008.

 

Mužstvo mužov Sokol Skalica

Ako nováčik IV. Ligy skončil na peknom 2. Mieste a dosiahol tak postup do III. Ligy

Za náš tím nastupovali hráči: Kuba Róbert, Rybár Dušan, Chanečka Radomír, Pekar Tibor, Tomša Martin, Podolinský Róbert, Kubiš Marek, Gajda Peter a Kubányi Marián.

 

Mužstvo Sokol Skalica B

Štartovalo v  V. Lige skončilo bez prehry na 1. Mieste a v kvalifikácii vybojoval postup do IV. Ligy.

Za náš tím nastupovali: Kuba Róbert, Podolinský Róbert, Kubiš Marek, Gajda Peter, Vojtech Marek, Lacho František, Kubányi Marián, Janičkovič František, Vizváry Erik a  Tlachačová Romana.

 

Mužstvo Sokol Skalica C

Štartovalo v V. Lige a skončilo na peknom 9. Mieste

Za náš C tím nastupovali: Pekar Róbert, Metelička David, Pekar Denis, Svoboda Samuel, Jurík Pavol, Metelička Peter, Macko Peter, Salajka Michal,

Chovanec Tomáš, Vojtko Andrej a Baráková Natália.

 

Mužstvo žiakov Sokol Skalica

Skončili na peknom 4. Mieste v II. Lige

Za náš tím nastupovali: Metelička David, Pekar Denis, Svoboda Matej, Kubányi Michal a Hotařová Lucia

 

Mužstvo žiakov Sokol Skalica B

Štartovalo v III. Lige a skončilo na 5. Mieste

Za náš tím nastupovali: Hotařová Lucia, Kubányi Michal, Svoboda Matej, Ravas Boris, Chabeň Boris, Volečková Beáta a Rozborilová Monika.

 

 

Mach Olaf  0.00 (0/2)  Sokol Skalica ”A”